login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
ATS Wojbórz - strona nieoficjalna
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Terminarz rozgrywek
Galeria
Stadion
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Trampkarze
Kadra
Tabela
Terminarz
Zarzad
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
25
, wczoraj:
15
ogółem:
206 306
statystyki szczegółowe
Ankiety
Brak aktywnych ankiet.
Terminarz rozgrywek
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
2011-08-14
Włókniarz Kudowa Zdrój
4:5
Wieża Rudnica
zobacz ›
1
2011-08-14
Igliczna Wilkanów
1:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
zobacz ›
1
2011-08-14
Hutnik Szczytna
1:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
zobacz ›
1
2011-08-14
ATS Wojbórz
0:1
Sudety Międzylesie
zobacz ›
1
2011-08-14
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:2
Orlęta Krosnowice
zobacz ›
1
2011-08-14
Burza Dzikowiec
1:4
Łomniczanka Stara Łomnica
zobacz ›
1
2011-08-14
Unia Bardo
0:0
Pogoń Duszniki Zdrój
zobacz ›
1
2011-08-14
Zamek Trzebieszowice
1:3
Trojan Lądek Zdrój
zobacz ›
2
2011-08-21
Łomniczanka Stara Łomnica
Unia Bardo
17:00
2
2011-08-21
Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Trzebieszowice
17:00
2
2011-08-21
Wieża Rudnica
Trojan Lądek Zdrój
17:00
2
2011-08-21
Orlęta Krosnowice
Burza Dzikowiec
17:00
2
2011-08-21
ATS Wojbórz
Polonia Bystrzyca Kłodzka
17:00
2
2011-08-21
Odrodzenie Szalejów Dolny
Sudety Międzylesie
17:00
2
2011-08-21
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Hutnik Szczytna
17:00
2
2011-08-21
Włókniarz Kudowa Zdrój
Igliczna Wilkanów
17:00
3
2011-08-28
Igliczna Wilkanów
Wieża Rudnica
17:00
3
2011-08-28
Hutnik Szczytna
Włókniarz Kudowa Zdrój
17:00
3
2011-08-28
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sudety Międzylesie
17:00
3
2011-08-28
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Odrodzenie Szalejów Dolny
17:00
3
2011-08-28
Burza Dzikowiec
ATS Wojbórz
17:00
3
2011-08-28
Unia Bardo
Orlęta Krosnowice
17:00
3
2011-08-28
Zamek Trzebieszowice
Łomniczanka Stara Łomnica
17:00
3
2011-08-28
Trojan Lądek Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój
17:00
4
2011-09-04
Łomniczanka Stara Łomnica
Trojan Lądek Zdrój
16:00
4
2011-09-04
Wieża Rudnica
Pogoń Duszniki Zdrój
16:00
4
2011-09-04
Orlęta Krosnowice
Zamek Trzebieszowice
16:00
4
2011-09-04
ATS Wojbórz
Unia Bardo
16:00
4
2011-09-04
Odrodzenie Szalejów Dolny
Burza Dzikowiec
16:00
4
2011-09-04
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia Bystrzyca Kłodzka
16:00
4
2011-09-04
Włókniarz Kudowa Zdrój
Sudety Międzylesie
16:00
4
2011-09-04
Igliczna Wilkanów
Hutnik Szczytna
16:00
5
2011-09-11
Hutnik Szczytna
Wieża Rudnica
16:00
5
2011-09-11
Igliczna Wilkanów
Sudety Międzylesie
16:00
5
2011-09-11
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Włókniarz Kudowa Zdrój
16:00
5
2011-09-11
Burza Dzikowiec
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
16:00
5
2011-09-11
Unia Bardo
Odrodzenie Szalejów Dolny
16:00
5
2011-09-11
Zamek Trzebieszowice
ATS Wojbórz
16:00
5
2011-09-11
Trojan Lądek Zdrój
Orlęta Krosnowice
16:00
5
2011-09-11
Pogoń Duszniki Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica
16:00
6
2011-09-18
ATS Wojbórz
Trojan Lądek Zdrój
16:00
6
2011-09-18
Wieża Rudnica
Łomniczanka Stara Łomnica
16:00
6
2011-09-18
Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój
16:00
6
2011-09-18
Odrodzenie Szalejów Dolny
Zamek Trzebieszowice
16:00
6
2011-09-18
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Unia Bardo
16:00
6
2011-09-18
Włókniarz Kudowa Zdrój
Burza Dzikowiec
16:00
6
2011-09-18
Igliczna Wilkanów
Polonia Bystrzyca Kłodzka
16:00
6
2011-09-18
Hutnik Szczytna
Sudety Międzylesie
16:00
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Tabela ligowa
A-klasa » Wałbrzych III
1.
Łomniczanka Stara Łomnica
3
2.
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3
3.
Trojan Lądek Zdrój
3
4.
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3
5.
Wieża Rudnica
3
6.
Odrodzenie Szalejów Dolny
3
7.
Sudety Międzylesie
3
8.
Pogoń Duszniki Zdrój
1
9.
Unia Bardo
1
10.
Włókniarz Kudowa Zdrój
0
11.
Hutnik Szczytna
0
12.
ATS Wojbórz
0
13.
Orlęta Krosnowice
0
14.
Igliczna Wilkanów
0
15.
Zamek Trzebieszowice
0
16.
Burza Dzikowiec
0
Ostatnie spotkanie
ATS Wojbórz
0:1
Sudety Międzylesie
2011-08-14, 17:00:00
oceny zawodników »
Wyniki
Ostatnia kolejka 1
Włókniarz Kudowa Zdrój
4:5
Wieża Rudnica
Igliczna Wilkanów
1:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Hutnik Szczytna
1:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
ATS Wojbórz
0:1
Sudety Międzylesie
Polonia Bystrzyca Kłodzka
4:2
Orlęta Krosnowice
Burza Dzikowiec
1:4
Łomniczanka Stara Łomnica
Unia Bardo
0:0
Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Trzebieszowice
1:3
Trojan Lądek Zdrój
Najnowsza galeria
Tarnovia VS. ATS
Ładowanie...